Oğlumla seks yaşıyorum izle

  Selamlar ben sera fransa yaşayan sarısın olgun bir bayanım şimdi sizlere kendi hikayemi anlatmak isterim. 39 yaşında oldukça bakımlı neşeli hayata pozitif bakan enerjisi yüksek olgun bir kadınım 19 yaşında dünyalar yakışıklı bir oğlum var onu çok seviyorum. Çünkü o benim bu dünyada sahip olduğun en güzel erkeğim kocamdan ayrılalı 10 yıldı oldu bu yüzden bir daha hiç evlenmedim ve oğlumla bir dünya kurdum kendime maddi konuda ilk zamanlar çok açı çeksem bile sonrasında şansım hep yaver gitti ve kendime bir giyim mağazası kurdum işlerim. Gayet iyi yanı bir sıkıntım yok bir tatil için gittiğimiz Antalya şehrine bir otelden oğlum birlikte bir oda ayarmıştım. Otele geldik ve otelde bir oda girdim tek duble yatak var hemen otel görevleri aradım.

  Biz iki kişiyiz neden bu şekilde yatak var dedim onlarda bana şuan sadece bu oda var deyip konuyu kapadılar yazın ortası oda bulmak zorlanırım deyip peki kalırız. Yol yorgunu olduğumuzdan dolayı hemen uyuyalım dedim benim tamam anne dedi ben hemen üzerime uyumak için rahat bir şey giydim zaten evde aynıyım rahat şeyler giyip uyuyorum. Oğluşumda bir şort giydi ve yatağa girdik gece yarısı bir şeyler benim kalçalarım arasında olduğunu hissetim ve hemen uyandım bide ne göreyim oğluşumun koca penisi varmı oda benim kalçalarım arasına girmiş şeytan beni kandırdı bir an içim bir hoş oldu zevk aldığımı hissetim ama nasıl olur o senin oğlun deyip onu kalçamla uzaklaştırdım.

  Uyku tutmadı bu sefer penisi kocaman olmuş benim yakışıklım türlü türlü şeyler geldi aklıma öyle bir azdım ki yatakta ellim penis gitmiş 31 çektiriyorum oğluşuma kalktı anne ne yapıyorsun dedi bana bende kusura bakma oğlum canım çok istedi bu yüzden elledim ama nasıl olur anne ben senin çoçuğunun dedi ne yapım oğlum uzun süredir uzun süredir biliyorsun ki baban yok benimde canım istiyor. Gidip başkasıyla yapım yanı onu istiyorsun dedim oda kızdı bana neden öyle bir şey yapıyorsun dedi bende canım istiyor tamam ben sana o konuda yardım ederim.

  Bir kez ama dedi peki dedim ve penis aldım ağzıma güzel yaladıktan sonra vajinamı yalatım ona öyle bir zevk daha önce yaşamıştım ammım resmen zevk suylarım yatağa akıyordu sonra büyük penis üstüne oturdum. Beni deli gibi sikiyordu oğlum hemde çok fena sikiyordu 8 gün kaldık her gün odaya gitmek için can atıyordum. Beni 8 gün boyunca sikti sonra fransa döndük ve her fırsatta seks yapıyor birbirmize doymuyoruz. Benimde artık sevgiliye ihtiyacım yok oğlum bana yetiyor bu video sizler paylaşmak istedim bakın oğluşum beni nasıl sikiyor iyi seyirler dilerim.


  DAHA FAZLA GÖSTER


  Yorumlar
  • Yorum Bulunamadı.